LAHEPEA 9

Targa tehnoloogialahendusega hoone sobitub mereäärsesse keskkonda, nagu oleks alati olnud selle osa. Kestvad ehitusmaterjalid, mis on valitud piirkonna eripärale tuginedes, peavad vastu aastakümneid, luues elanikele igapäevast turvatunnet ja mugavust.

HOONE

Uusarenduse teise etapi hoone ehitatakse neljakorruseline, kahe sissepääsu, kolme trepikoja ning 68 korteri ning ühe äripinnaga. Maja osaliselt üle maapinna ulatuval 0. korrusel asuvad panipaigad ja parkimiskohad. Hoone esimene korrus on tavapärasest kõrgem, nii et möödajalutajad ei näeks akendest sisse. Esimese korruse terrassidele tulevad haljastuskastid, kuhu istutatakse järgmised taimed: Liiv-vareskaer, mägimänd, jugapuu ning Jaapani tarn.

EHITUSKVALITEET

Kodulahe kvartali esimese etapi hoone oli 2017. aastal ehitatud hoonetest Tallinnas ühe kõrgeima ehituskvaliteediga. Sama kvaliteeti soovime pakkuda ka Lahepea 9 hoones. Kivist vaheseinad, betoonkonstruktsioon, kolmekordse klaaspaketiga aknad, vesipõrandaküte ja soojustagastusega korteripõhine ventilatsioonisüsteem on vaid üksikud näited tippkvaliteedist.

HOONE AUTOMAATIKA

Lahepea 9 hoones on kaugloetavad arvestid. Näitude võtmine on nüüd ajalugu!

ENERGIAKLASS B

Lahepea 9 hoone on projekteeritud võimalikult keskkonnasõbralikuks ja energiasäästlikuks, mida kinnitab energiatõhususe klass „B“. Antud tulemuseni on võimalik jõuda, valides kvaliteetseid alternatiivse energia lahendusi, nagu päikeseküttekollektorid, soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning vesipõrandaküte.

KÜTTEKULUD

Lahepea 9 on projekteeritud olema võimalikult keskkonnahoidlik ja energiasäästlik, mida näitab energiatõhususe klass „B“. Selle energiaklassi puhul jääb energia tarbimine vahemikku 101-120 kWh/ m² aastas. Vanade paneelmajade energiatõhususe klass jääb vahemikku „E-F“, ehk 180 kuni 280 kWh/ m² aastas.

TEHNILINE INFO

Meie jaoks on oluline, et elanikud teavad oma uut kodu läbi ja lõhki. Selleks soovime teile anda võimalikult põhjalikku tehnilist infot. Vajuta nupule, et saada ülevaadet kõikidest olulistest tehnilistest elementidest.

TEHNILINE INFO

LISAMUGAVUSED

Kojujõudmist lihtsustab videofonosüsteem koos välisuste sõrmejäljelugejaga, vähendades võtmete otsimisele kuluvat aega. Kodulahe hoolib energiatõhususest. Propageerimaks rohelist elustiili, rajasime soklikorrusele elektriautode laadimisvõimalused ning turvalise jalgrataste hoiuruumi.