Asukoht

Kodulahe kvartal külgneb Stroomi ranna, Merimetsa ja Paldiski maanteega. See on kesklinna melust piisavalt kaugel, et saaksite nautida looduse jõudu, kuid samas küllalt lähedal, et olla ühenduses kesklinna elustiiliga. Kodulahe on ainus Tallinna uusarendus, kust saad plätudega otse randa jalutada.

Transport

Lähim bussipeatus (Humala) asub Kodulahe kvartali uusarendusest vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Mugava transpordiühenduse nii kesklinna kui ka linnast välja tagavad 8 bussiliini. Kodulahe kõrvalt kergliiklusteelt pääseb nii Tabasallu kui ka Nõmmele.

Sportimine

Kodulahe akendest paistab Merimetsa park, kus on valgustatud ja hooldatud terviserajad. Kodulahest on väga mugav minna parki jooksma, talvel suusatama ja alati perega kvaliteetaega veetma.

Haridus

Kodulahe kvartali uusarendusest viie kilomeetri raadiusesse jääb 12 lasteaeda ning 9 kooli. Huvitav fakt: Rocca al Mare Kooli saab mööda kergliiklusteed ühtegi sõiduteed ületamata.

Maastikukujundus

Kodulahe kvartali hooned on planeeritud selliselt, et kasutada maksimaalselt ära akendest avanevaid vaateid merele, metsale või rannaniidule. Hoonete ümbruse maastik pakub silmarõõmu ja liikumisvabadust erinevatele põlvkondadele.