Võta meiega ühendust

Asukoht

Kodulahe kvartal külgneb Stroomi ranna, Merimetsa ja Paldiski maanteega. See on kesklinna melust piisavalt kaugel, et saaksite nautida looduse jõudu, kuid samas küllalt lähedal, et olla ühenduses kesklinna elustiiliga. Kodulahe on ainus piirkond Tallinnas, kust saad plätudega otse randa jalutada.

Kodulahest on kujunenud turvaline ning terviklik elukeskkond. Kodulahe kvartali viies hoones on endale mõnusa kodu leidnud üle 300 pere.

Asukoht
outside
Transport

Transport

Lähim bussipeatus (Humala) asub vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Kodulahe kvartalist on mugav transpordiühendus nii kesklinna kui ka linnast välja. Heas korras kergliiklusteed viivad sind hõlpsasti nii Stroomi randa, Nõmmele kui Tabasallu.

Sportimine

Akendest paistab Merimetsa park, kus on valgustatud ja hooldatud terviserajad. Kodulahest on väga mugav minna parki jooksma, suusatama või perega kvaliteetaega veetma.

Sportimine
Haridus

Haridus

Kodulahe kvartali viie kilomeetri raadiusesse jääb 12 lasteaeda ning 9 kooli, 2021. aastal valmis kvartalist kiviviske kaugusel Tallinna Mustjõe gümnaasiumi uus moodne õppehoone. Huvitav fakt: Rocca al Mare kooli saab mööda kergliiklusteed ühtegi sõiduteed ületamata.

Maastikukujundus

Kodulahe hoonete puhul lähtume säästlikkusest, mistõttu on katustel ligi 150 päikesepaneeli. Hoolitseme selle eest, et Kodulahe kvartalis oleks rõõmu ja rohelust igal sammul, mida kõik elanikud saavad nautida. Selleks oleme loonud 700 m² ulatuses terrasse ning haljastust sisehoovi üle 2000 m².

Maastikukujundus

Soovid oma uue kodu kohta rohkem infot? Lepime kohtumise meie Showroomis ning vastame rõõmuga kõikidele küsimustele.