Broneeri kohtumine

Asukoht

Kodulahe kvartal külgneb Stroomi ranna, Merimetsa ja Paldiski maanteega. See on kesklinna melust piisavalt kaugel, et saaksite nautida looduse jõudu, kuid samas küllalt lähedal, et olla ühenduses kesklinna elustiiliga. Kodulahe on ainus Tallinna uusarendus, kust saad plätudega otse randa jalutada.

Asukoht
Transport

Transport

Lähim bussipeatus (Humala) asub Kodulahe kvartali uusarendusest vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Kodulahe kvartalist on mugav transpordiühendus nii kesklinna kui ka linnast välja. Heas korras kergliiklusteed viivad sind hõlpsasti nii Stroomi randa, Nõmmele kui ka Tabasallu.

Sportimine

Kodulahe akendest paistab Merimetsa park, kus on valgustatud ja hooldatud terviserajad. Kodulahest on väga mugav minna parki jooksma, suusatama või perega kvaliteetaega veetma.

Sportimine
Haridus

Haridus

Kodulahe kvartali uusarendusest viie kilomeetri raadiusesse jääb 12 lasteaeda ning 9 kooli, 2021. aasta septembriks valmib kvartalist kiviviske kaugusel Tallinna Mustjõe gümnaasiumi uus moodne õppehoone. Huvitav fakt: Rocca al Mare kooli saab mööda kergliiklusteed ühtegi sõiduteed ületamata.

Maastikukujundus

Kodulahe kvartali hooned on planeeritud selliselt, et kasutada maksimaalselt ära akendest avanevaid vaateid merele, metsale või rannaniidule. Hoonete ümbruse maastik pakub silmarõõmu ja liikumisvabadust erinevatele põlvkondadele.

Maastikukujundus

Soovid oma uue kodu kohta rohkem infot? Vastame sulle rõõmuga.

Kodulahe Rannakalda »

Täname, et meie Rannakalda kodude vastu huvi tunnete!

Registreerisime teie huvi ja saadame planeeringud ja hinnakirja esimesel võimalusel.

Anni Arm
Anni.arm ät arcovara.com
510 2773

Kodulahe Rannakalda!

Lisa end Kodulahe uue etapi huviliste nimekirja ja oled esimene, kellele saadetakse info.

Kodulehe kvartalis saad elada tõelist unistuste elu, kus sinu kaaslasteks on lainete leebe laksumine ja puude rahustav kohin.

Sa saad iga hetk valida, kas minna jalutama rannaliivale või metsa. Kas sulpsad varbad vette või imetled ennastunustavalt, kuidas oravad puulatvadel askeldavad. Võrratu. Sa elad looduse keskel, kuid samas on kesklinn piisavalt ligidal, et soovi korral selle melu nautida.

Asendiplaan