Võta meiega ühendust

Hoone

Kõikides Kodulahe kvartali etappides ja teistes arendustes lähtume kliendi soovidest ning pakume välja parimaid võimalikke lahendusi. Kivist vaheseinad, betoonkonstruktsioon, kolmekordse klaaspaketiga aknad, vesipõrandaküte ja soojustagastusega korteripõhine ventilatsioonisüsteem on vaid üksikud näited pakutavast kvaliteedist.

Kodulahe hoonete puhul lähtume säästlikkusest, mistõttu on katustel ligi 150 päikesepaneeli. Hoolitseme selle eest, et Kodulahe kvartalis oleks rohelust, mida kõik elanikud saavad nautida. Selleks oleme loonud 700 m² ulatuses terrasse ning haljastust on sisehoovis üle 2000 m².

Otseülekanne toimuvast

Hoone automaatika

Kodulahe kvartali majades ei pea te kulutama aega näitude võtmisele – selle töö teevad teie eest ära kaugloetavad arvestid. Hoonesse sissepääsuks saab kasutada sõrmejälje lugejat, lisaks on hoone parkimiskorrusel ja trepikodudes kasutusel säästlikud liikumisanduritega valgustid, et hoida kulusid mõistlikuna.

automaatika
energiaklass

Energiaklass A

Kodulahe hooned on projekteeritud võimalikult keskkonnasõbralikuks ja energiasäästlikuks, mida kinnitab energiatõhususe klass „A“. Antud tulemuseni on võimalik jõuda, valides kvaliteetseid energia lahendusi, nagu soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning vesipõrandaküte. Taastuvenergia lahendusena kasutatakse päikesepaneele.

Küttekulud

"A" energiaklassi puhul jääb energia tarbimine alla 105 kWh/m² aastas. Vanade paneelmajade energiatõhususe klass jääb vahemikku C-E, ehk 126 kuni 220 kWh/ m² aastas.

küttekulud
energiaklass

Tehniline info

Meie jaoks on oluline, et elanikud teavad oma uut kodu läbi ja lõhki. Selleks soovime teile anda võimalikult põhjalikku tehnilist infot. Vajuta nupule, et saada ülevaadet kõikidest olulistest tehnilistest elementidest.

Lisamugavused

Kojujõudmist lihtsustab videofonosüsteem koos välisuste sõrmejäljelugejaga, mis vähendab võtmete otsimisele kuluvat aega. Kodulahe hoolib energiatõhususest. Propageerimaks rohelist elustiili, rajasime soklikorrusele jalgrataste hoiuala.

automaatika
outside

Soovid oma uue kodu kohta rohkem infot? Lepime kohtumise meie Showroomis ning vastame rõõmuga kõikidele küsimustele.