Broneeri kohtumine

Hoone

Kodulahe kvartali hooned on Tallinnas ühe kõrgeima ehituskvaliteediga. Sama kvaliteeti pakume ka järgnevates Kodulahe kvartali etappides ja meie teistes arendustes. Kivist vaheseinad, betoonkonstruktsioon, kolmekordse klaaspaketiga aknad, vesipõrandaküte ja soojustagastusega korteripõhine ventilatsioonisüsteem on vaid üksikud näited tippkvaliteedist.

Projekti etapid

Kodulahe kvartalisse valmib kokku 5 maja, millest IV ja V majas – Pagi 3 ja Pagi 5 majas – on saadaval veel vaid loetud korterid.

Asukoht

Otseülekanne ehitusel toimuvast

joonised

Ehituskvaliteet

Kodulahe kvartali hooned on Tallinnas ühe kõrgeima ehituskvaliteediga. Sama kvaliteeti pakume kõikides meie järgnevates etappides ning tulevates arendustes. Kivist vaheseinad, betoonkonstruktsioon, kolmekordse klaaspaketiga aknad puitalumiiniumraamis, vesipõrandaküte ja soojustagastusega korteripõhine ventilatsioonisüsteem on vaid üksikud näited tippkvaliteedist.

Hoone automaatika

Kodulahe kvartali majades ei pea te kulutama aega näitude võtmisele – selle töö teevad teie eest ära kaugloetavad arvestid.

automaatika
energiaklass

Energiaklass B

Kodulahe hooned on projekteeritud võimalikult keskkonnasõbralikuks ja energiasäästlikuks, mida kinnitab energiatõhususe klass „B“. Antud tulemuseni on võimalik jõuda, valides kvaliteetseid alternatiivse energia lahendusi, nagu soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning vesipõrandaküte.

Küttekulud

Kodulahe on projekteeritud olema võimalikult keskkonnahoidlik ja energiasäästlik, mida näitab energiatõhususe klass B. Selle energiaklassi puhul jääb energia tarbimine vahemikku 106-125 kWh/m² aastas. Vanade paneelmajade energiatõhususe klass jääb vahemikku E-F, ehk 180 kuni 280 kWh/ m² aastas.

küttekulud
energiaklass

Tehniline info

Meie jaoks on oluline, et elanikud teavad oma uut kodu läbi ja lõhki. Selleks soovime teile anda võimalikult põhjalikku tehnilist infot. Vajuta nupule, et saada ülevaadet kõikidest olulistest tehnilistest elementidest.

Lisamugavused

Kojujõudmist lihtsustab videofonosüsteem koos välisuste sõrmejäljelugejaga, mis vähendab võtmete otsimisele kuluvat aega. Kodulahe hoolib energiatõhususest. Propageerimaks rohelist elustiili, rajasime soklikorrusele elektriautode laadimisvõimalused ning jalgrataste hoiuala.

automaatika
outside

Soovid oma uue kodu kohta rohkem infot? Vastame sulle rõõmuga.