Hoone

Kodulahe kvartali hooned on Tallinnas ühe kõrgeima ehituskvaliteediga. Sama kvaliteeti soovime pakkuda ka järgnevates Kodulahe kvartali etappides ja meie teistes arendustes. Kivist vaheseinad, betoonkonstruktsioon, kolmekordse klaaspaketiga aknad, vesipõrandaküte ja soojustagastusega korteripõhine ventilatsioonisüsteem on vaid üksikud näited tippkvaliteedist.

Otseülekanne ehitusel toimuvast

Projekti etapid

Kodulahe kvartalisse valmib kokku 5 maja, millest kolmanda - Soodi 4 müük on alanud!

Lahepea 7

Müüdud

Lahepea 9

SAADAVAL ÄRIPIND!

Soodi 4

MÜÜK ALANUD!

Pagi 3

TULEKUL

Pagi 5

TULEKUL

Ehituskvaliteet

Kodulahe kvartali esimese etapi hoone oli 2017. aastal ehitatud hoonetest Tallinnas ühe kõrgeima ehituskvaliteediga. Sama kvaliteeti soovime pakkuda ka järgnevates etappides. Kivist vaheseinad, betoonkonstruktsioon, kolmekordse klaaspaketiga aknad puitalumiinium raamis, vesipõrandaküte ja soojustagastusega korteripõhine ventilatsioonisüsteem on vaid üksikud näited tippkvaliteedist.

Hoone automaatika

Kodulahe kvartali majades on kaugloetavad arvestid.
Näitude võtmine on nüüd ajalugu!

Energiaklass B

Kodulahe hooned on projekteeritud võimalikult keskkonnasõbralikuks ja energiasäästlikuks, mida kinnitab energiatõhususe klass „B“. Antud tulemuseni on võimalik jõuda, valides kvaliteetseid alternatiivse energia lahendusi, nagu soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning vesipõrandaküte.

Küttekulud

Kodulahe on projekteeritud olema võimalikult keskkonnahoidlik ja energiasäästlik, mida näitab energiatõhususe klass „B“. Selle energiaklassi puhul jääb energia tarbimine vahemikku 101-120 kWh/ m² aastas. Vanade paneelmajade energiatõhususe klass jääb vahemikku „E-F“, ehk 180 kuni 280 kWh/ m² aastas.

Tehniline info

Meie jaoks on oluline, et elanikud teavad oma uut kodu läbi ja lõhki. Selleks soovime teile anda võimalikult põhjalikku tehnilist infot. Vajuta nupule, et saada ülevaadet kõikidest olulistest tehnilistest elementidest.

Lisamugavused

Kojujõudmist lihtsustab videofonosüsteem koos välisuste sõrmejäljelugejaga, vähendades võtmete otsimisele kuluvat aega. Kodulahe hoolib energiatõhususest. Propageerimaks rohelist elustiili, rajasime soklikorrusele elektriautode laadimisvõimalused ning turvalise jalgrataste hoiuruumi.